Aktualności • Autyzm - Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym

 Aktualności 

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia
Data: 2008-02-27

Szanowni Państwo,

Zarząd Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym „Dalej Razem” zwołuje Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie Członków naszej organizacji. Spotkanie odbędzie się w dniu 15 marca (sobota), rozpoczęcie o godzinie 11:00, drugi termin godz. 11:15.

» Czytaj więcej
Zaproszenie na Galę
Data: 2008-02-07

Kabaret Hrabi i zespół Plus Braders to gwiazdy Gali kończącej projekt Autystycznie uzdolnieni. Wspólna sprawa, w ramach programu społecznego "AXA – Wspieramy Mamy”. Najjaśniejszym blaskiem zabłysną jednak Basia, Dorota, Halina, Helena, Renata i Wiola.

» Czytaj więcej
Szkolenie specjalistyczne
Data: 2008-02-02

Dobiega końca  realizowany przez Fundację SYNAPSIS projekt „Autyzm – akademia dla NGO’s. Drogi do aktywizacji społecznej i zawodowej”, którego SPOA „Dalej Razem” jest jednym o beneficjentów ostatecznych. Dzięki projektowi w dniach 01-02 luty odbyło się szkolenie dla terapeutów, w którym brali udział również nasi wolontariusze.

» Czytaj więcej
Dzień Otwartych Drzwi w Brodach
Data: 2008-01-16

Szanowni Państwo w dniu 28 stycznia (poniedziałek) w Świetlicy Terapeutycznej dla Dzieci z Autyzmem w Brodach (koło Lubska) będzie miał miejsce Dzień Otwartych Drzwi. Wydarzenie będzie szansą poznania metod pracy z osobami autystycznymi, pogłębienia wiedzy. W spotkaniu wezmą udział rodzice osób autystycznych, terapeuta, wolontariusze oraz przedstawiciele władz lokalnych. „Dzień otwartych drzwi”, to kolejny punkt projektu Autystycznie uzdolnieni. Wspólna sprawa, realizowanego w ramach programu społecznego "AXA - Wspieramy Mamy”.

1% podatku dla osób autystycznych
Data: 2008-01-15

  Ruszyła akcja rozliczania z urzędem skarbowym, a wraz z nią możliwość przekazania 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego. W tym roku aby wesprzeć osoby autystyczne z południowej części województwa lubuskiego wystarczy w odpowiednią rubrykę PIT (dotyczy PIT-28, PIT-36, PIT 36L, PIT-37, PIT-38) wpisać nazwę naszej organizacji: Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym „Dalej Razem” oraz nasz numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego: 0000040064. Liczy się każda złotówka!

» Czytaj więcej
Konsultacje neurologiczne
Data: 2008-01-11
Szanowni Państwo, w związku z rozpoczęciem realizacji projektu w ramach PROGRAMU PARTNER III i dofinansowaniu przez PFRON od stycznia istnieje możliwość bezpłatnych konsultacji neurologicznych. Z usługi tej mogą skorzystać podopieczni naszego stowarzyszenia. 
Pani Dr Bogusława Woźniak - pediatra,neurolog dziecięcy przyjmować będzie w stowarzyszeniu przy al. Niepodległości 16, po uprzedniej rejestracji pod numerem tel. 602 697 649.
Wesołych Świąt
Data: 2007-12-24
Mroźnych za oknem, ale gorących w sercu Świąt Bożego Narodzenia, aby rzeczywistość była piękniejsza od marzeń dziś, jutro, zawsze... przyjaciołom naszej organizacji życzy zarząd SPOA "Dalej Razem".
Ruszyło forum
Data: 2007-12-21
 Nasz serwis wzbogacił się o forum internetowe. Zachęcamy wszystkich Państwa do dialogu, zadawania pytań i dzielenia się swoimi przemyśleniami.
« 48 49 50 51 52 53 z 53 »  Idź do Wyświetl
 
Copyright © 2019 autyzm.zgora.pl
Design: alph
CMS, realizacja: Strony internetowe, sklepy internetowe, video streaming, systemy CMS
Naszą obecność w internecie umożliwia: ctinet.pl