Aktualności • Autyzm - Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym

 Aktualności 

Szkolenie dla profesjonalistów
Data: 2008-09-25

Na początku października zapraszamy nauczycieli i innych profesjonalistów na bezpłatne szkolenie dot. podstaw wiedzy o autyzmie.

» Czytaj więcej
Promocja wiedzy
Data: 2008-09-08

W ciągu ostatnich miesięcy oprócz terapii stowarzyszenie realizuje szereg działań promujących wiedzę o autyzmie. Zapraszamy by zapoznać się bliżej z założeniami projektu Autystycznie uzdolnieni. Zobowiązani wiedzą. Serwis przedsięwzięcia Autystycznie uzdolnieni. Mamy historie wzbogacił się o audiobooki i opowiadania, zachęcamy do zapoznania się z ich treścią. Trwa również faza przygotowawcza projektu Autystycznie uzdolnieni 2008, który będzie głównie skierowany do lekarzy i pedagogów, więcej informacji niebawem.

Wspomnienie Dnia Dziecka 2008
Data: 2008-07-11

Wakacje rozkręciły się na dobre, tymczasem proponujemy Państwu wspomnienie i kilka refleksji na temat naszego stowarzyszeniowego Dnia Dziecka a właściwie Pikniku Rodzinnego.

» Czytaj więcej
Uwaga na oszustów!
Data: 2008-07-07

W ostatnich dniach w Sulechowie grupa młodych mężczyzn podających się za studentów, dokonywała wyłudzeń podając się za wolontariuszy naszej organizacji. Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym "Dalej RAzem" nie prowadzi żadnej zbiórki publicznej, a wspomniane osoby nie mają nic wspólnego z naszą organizacją!!!
Jeśli ktoś z Państwa pragnie wesprzeć finasowo osoby z autyzmem, prosimy o dokonywanie darowizn bezpośrednio na nasze konto bankowe: BPH PBK S.A. O/Zielona Góra, 80 1060 0076 0000 4018 9001 4191

Szkolenie podstawowe
Data: 2008-06-24

W poniedziałek 30 czerwca w godzinach 9-30 – 17:00 terapeutki Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym „Dalej Razem” – Katarzyna Bartkowiak oraz Katarzyna Stein poprowadzą szkolenie skierowane do rodziców osób z autyzmem, członków naszej organizacji. Zajęcia odbędą się w sali Centrum Integracja w Zielonej Górze ( al. Niepodległości 11, II piętro). Podczas spotkania poruszone zostaną m.in. zagadnienia z dziedziny objawów, diagnozy, zaburzeń sensorycznych oraz terapii osób z autyzmem. Zajęcia będą miały formę wykładową oraz warsztatową.

Szkolenie współfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach PROGRAMU PARTNER III

Bardziej multimedialni
Data: 2008-06-18

Wystartowaliśmy z kolejnymi pomysłami, dzięki którym chcemy jeszcze dokładniej pokazać Państwu naszą stowarzyszeniową codzienność. Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału w serwisie Youtube: www.youtube.pl/spoadalejrazem . Specjalnie na potrzeby projektu Autystycznie uzdolnieni. Mamy historie! powstał videoblog: www.mamyhistorie.blogspot.com

Patryk na Festiwalu
Data: 2008-06-12

Niezwykle ciekawie zapowiada się w tym roku festiwal „Dzieci Europy – Europakinder”. Jedną z gwiazd rozpoczynającej się 30 czerwca imprezy będzie Patryk Sierakowski, podopieczny SPOA „Dalej Razem”.

» Czytaj więcej
Dzień Dziecka 2008
Data: 2008-05-29

To już taka nasza tradycja, że na początku czerwca spotykamy się wszyscy razem i w miłej atmosferze grillujemy, rozmawiamy, śmiejemy się. W tym roku spotykamy się w Drzonkowie.

» Czytaj więcej
« 48 49 50 51 52 53 z 53 »  Idź do Wyświetl
 
Copyright © 2019 autyzm.zgora.pl
Design: alph
CMS, realizacja: Strony internetowe, sklepy internetowe, video streaming, systemy CMS
Naszą obecność w internecie umożliwia: ctinet.pl