Aktualności • Autyzm - Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym

 Aktualności 

Kalendarz 2009
Data: 2009-01-14
Zdobądź unikatowy kalendarz na 2009 rok.
Zainteresowanych prosimy o kontakt e-mail
Grupa wsparcia dla rodziców
Data: 2009-01-14

W czwartek 22 stycznia odbędzie się pierwsza w tym roku grupy wsparcia dla rodziców”. Psycholog – Tadeusz Pisarczyk zaprasza na godzinę 16:30, zajęcia tradycyjnie odbędą się u nas na Niepodległości 16 w Zielonej Górze. W czasie zajęć dziećmi opiekować się będą wolontariusze.

Jedziemy do Aquaparku
Data: 2008-12-31
Czego nie zrobiłeś w grudniu, zrób w styczniu:-). Ostatni miesiąc 2008 roku to okres ciężkiej pracy nad naszymi stowarzyszeniowymi projektami. Premiera „Naszego Autyzmu”, szkolenie w Bukowym Dworku, oj było tego troszkę...
Ponieważ nie udało nam się zorganizować spotkania ze św. Mikołajem, 10 stycznia pojedziemy do AQUAPARKU w Polkowicach. Zgłoszenia tylko do 6 stycznia!
» Czytaj więcej
Boże Narodzenie 2008
Data: 2008-12-22
W te Święta razem się weselmy i radujmy,
Niech nam Święta zdrowe będą, moc prezentów zewsząd,
Tego życzę w szczególności,a miłość sama zagości.


Damian (Krzysiek) Kaniuka
Święta tuż, tuż...
Data: 2008-12-14
Serdecznie zapraszamy podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym "Dalej Razem" w Zielonej Górze na warsztaty plastyczno - ruchowe pt.: "ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ...". Warsztaty poprowadza Marzena Jankowska, Katarzyna Suchocka oraz Martyna Żurawska. Dzieci oraz młodzież będą pod opieką wolontariuszy, a rodzice w tym czasie mogą poświęcić się świątecznym zakupom. Zgłoszenia proszę kierować do: Marzeny Jankowskiej kom. 510 749 429, e-mail.
Jednocześnie informujemy, że grudniowa grupa wsparcia dla rodziców zostaje odwołana.
NASZ AUTYZM - premiera
Data: 2008-12-12
18 grudnia (czwartek) o godzinie 11:00 w Cinema City Zielona Góra, będzie miało miejsce wielkie święto. Rodzice osób z autyzmem, terapeuci, wolontariusze, przedstawiciele władz, biznesu, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, „zwykli” Lubuszanie wezmą udział w pierwszym publicznym pokazie filmu „Nasz Autyzm” – owocu kilku miesięcy rozmów i podpatrywania codzienności rodzin osób z autyzmem. Film zrealizowany w ramach projektu Autystycznie uzdolnieni.Mamy historie! Aby otrzymać zaproszenie na darmowy pokaz "Naszego Autyzmu" w Cinema City, wystarczy napisać maila.
Więcej o premierze filmu w informacji dla mediów.
Zobacz zwiastun!
Wolontariuszka
Data: 2008-12-10

Nie można być „zwykłym” człowiekiem, jeśli chce się skutecznie pomagać osobom z autyzmem. Marzenka to wyjątkowa postać, jedna z najdłużej współpracujących z nami wolontariuszek. Zachęcamy do wysłuchania w niedzielę 14 grudnia po godz. 9:00 reportażu Cezarego Galka w Radio Zachód.
Więcej o wolontariacie w SPOA Dalej Razem tutaj.
Wsparcie psychologiczne dla rodziców
Data: 2008-12-04

Terapia osób z autyzmem byłaby nieskuteczna, gdyby opierała się jedynie o wysiłek specjalistów. SPOA „Dalej Razem” stara się zapewnić niezbędną pomoc rodzicom osób z autyzmem, na których barkach spoczywa główny ciężar terapii i edukacji naszych podopiecznych. Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach grupy wsparcia oraz warsztatach z dramy.

» Czytaj więcej
« 46 47 48 49 50 51 z 53 »  Idź do Wyświetl
 
Copyright © 2019 autyzm.zgora.pl
Design: alph
CMS, realizacja: Strony internetowe, sklepy internetowe, video streaming, systemy CMS
Naszą obecność w internecie umożliwia: ctinet.pl